Adres : Ulubatlı Mah. 363. Sk. Gülgüzel Ap. No:12 URFA
Telefon : 0 (530) 796 63 83
E-Posta : info@urfadeniztemizlik.com
Websitesi : urfadeniztemizlik.com
Üyelik Tarihi : 01 Kasım 2016

Urfa Deniz Temizlik,

Şanlıurfa Deniz Temizlik

Hizmet sektörünün Türkiye’de ki artan önemine ve talebine paralel olarak şirketimiz 2015 yılında faaliyete geçmiştir.
Temizlik Güvenlik Bahçe Bakım Teknik Servis Elemanları Temini ile bu tarihten itibaren kurumsal müşterilerimize modern ve profesyonel bir anlayışla hizmet vermekteyiz.

Üstlenilen her projeyi en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile sürdürebilen şirketimiz sektöründeki sürdürülebilir müşteri devamlılığını sağlayan ender firmalardandır.

Müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmanın koşulunun ancak; uzman bir ekip,detaylandırılmış planlama,nitelikli hizmet organizasyonu ile mümkün olduğuna; bununda ancak kar eden ve elde ettiği karı doğru finansal planlama-yatırım ve uygulama ile kullanan bir şirket olmakla mümkün olduğuna ve adil tek ticari kuralın bu olduğuna inanıyoruz.

Sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve personel eğitimine birinci derecede önem veren yönetimimiz ve bu bilinçte eğitilen profesyonel kadromuz ile sizlerin kaliteli ve ekonomik hizmet veren bir çözüm ortağınız olmayı umuyoruz.

indir (1)

Vizyonumuz

Sektörde kalite,güvenilirlik,eğitim ve teknolojik yeniliklerin kullanılması konularında öncülük etmek,bu sektörde Urfa Deniz Temizlik olarak sürekli,kalıcı ,adaletli bir rekabat üstünlüğü sağlayarak sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

indir

Misyonumuz

Hizmetlerimiz ,çözümlerimiz,güvenilirlik ve iş ahlakımız ile sektörümüze,müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer  katan bir kurum olmaktır.

timthumb

Temizlik - İlaçlama H izmetleri kategorisinde bulunan Urfa Deniz Temizlik, sitemize 01 Kasım 2016 tarihinde eklenmiş ve 1.932 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :