Adres : ankara-etimesgut
Telefon : 05555718160
E-Posta : kewinmitnik@gmail.com
Websitesi : http://elektrikforum.net
Üyelik Tarihi : 13 Ekim 2015

Elektronik devreler

resim.php                       Elektrik Forum

     Elektronik günümüzde her alanda karşımıza çıkmaktadır. Artık alanımız elektronik dahi olmasa hobi olarak bile ilgilenebiliyoruz. İnternet üzerinde bir çok dökümanın olmasına karşın çogu kalitesiz ve işlevsiz dökümanlardır. Bu amaçtan yola çıkarak bir site yapmaya karar verdik. Bu siteyi yapmamızın bir başka  sebebi yılların vermiş olduğu tecrübeyi artık aktarmanın gerektiğine inandık ve kar amacı gütmeden tamamı ücretsiz paylaşımlarda bulunuyoruz. İsteyen elindeki hazır devrelerle ilgili sorunları paylaşıp anında dönüş alabilir veya bilgi birikimlerini bizimle paylaşıp (konu altında kendi ismini kullarak) sitemizi zenginleştirebilir. Projemizi sadece bir site olarak değil bir paylaşım platformu olarak düşündük. Sizde bu oluşumun içinde olmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edin.

İşte bu noktada Elektrik-Elektronik alanında bir çok bilgiyi bulabileceğiniz, güncelliğini yitirmemiş yüzlerce elektronik devreyi elektrikforum.net te bulabilirsiniz.

   Üniversite düzeyinde, lise düzeyinde ,tez araştırmalarında, ödev konularında size direkt olarak yardımcı olabilecek bir site.

 

   Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz, hobi amacıyla yapmak isteyebileceğiniz bir çok elektronik devreyi elektrikforum.net te bulabilirsiniz. Gelin sizde bu platformun bir parçası olun.

Elektronik kategorisinde bulunan Elektronik devreler sitemize 13 Ekim 2015 tarihinde eklenmiş ve 1.928 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :