Adres : Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:3 Beycity A Blok D:9 Beylikdüzü - İSTANBUL
Telefon : 0850 225 57 20
E-Posta : info@estanbulyapidenetim.com
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 12 Mayıs 2016

Estanbul Yapı Denetim | Yapı Denetim – İstanbul

29 Haziran 2001 kabul tarih ve 4708 sayılı no ile yürürlüğe giren Yapı Denetimi Hakkında Kanun, ülkemizde yeni bir dönemin başlangıcı olmuştur.
Kanunun amacı; can ve mal güvenliğini  teminen,  imar planına, fen, sanat ve sağlık kurallarına, standartlara uygun kaliteli yapı yapılması için proje ve yapı denetimini sağlamak ve yapı denetimine ilişkin usul ve esasları düzenlemektir.

Bu amaç doğrultusunda kurulan  ESTANBUL YAPI DENETİM  MERKEZİ  LTD.ŞTİ. ;  T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI YAPI İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YAPI DENETİM KOMİSYONU BAŞKANLIĞI tarafından verilmiş olan  yetki belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

ESTANBUL YAPI DENETİM  MERKEZİ  LTD.ŞTİ. 14 yılı aşkın mesleki tecrübeye sahip kurucusu ve mesleklerinde uzman teknik kadroları ile denetim kalitesinden ödün vermeden, dürüstlük başta olmak üzere etik değerlere bağlı hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Yapı denetim yasasının uygulama esaslarında yapılmakta olan düzenlemelerle yaygınlaşan yapı denetimi faaliyetlerimizle topluma çok daha faydalı olacağımıza, insanlarımızın konut ve binalarında doğal afetlerden endişe etmeden, sağlıklı bir yapıda huzur içinde yaşamasına daha uzun yıllar boyunca katkıda bulunacağımıza inanıyoruz.

Vizyonumuz

Yapı denetim sektöründe sürekli gelişime ve değişime açık, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir şirket olarak üstlendiğimiz işleri eksiksiz doğru ve zamanında teslim ederek güvenilir hizmet sunmaktır.

Ayrıca çarpık kentleşmeyi önlemede öncü olmak, yapıların güvenlik standartlarını en üst düzeye çıkarmak, bireylerin yapı denetimi konusunda bilinçlenmesini sağlamak ve yapı denetim sektöründe öncülük etmek vizyonlarımız arasındadır.

Misyonumuz

Yapının “Kanun, Yapı Denetim Uygulama Yönetmeliği ve İlgili Genelgeler” e göre tamamlanmasını sağlayarak, kaliteli, ekonomik ve dünya standartlarında bir üretim gerçekleştirmektir. Temelde kaliteli ve güvenli yapılaşmayı sağlamak, müşteri memnuniyeti, şeffaflık, dürüstlük, maliyet ve kalite açısından net ve ekonomik çözümler üretmek, çağın getirdiği yenilikleri müşterilerimizin hizmetine sunmak, sürekli bir değişim ve gelişim içerisinde bulunmaktır.

Proje inceleme ve imalat aşamalarında eksiksiz denetim yaparak güvenli ve imar şartlarına uygun çağdaş yapılaşmada öncü olmak. Denetim hizmetini zamanında yaparak imalatın aksatılmamasını sağlamak. Şantiyeye giren malzemenin standartlara uygunluğunu denetleyerek imalat kalitesini yükseltmek. Çalışmalarımızla yasaların bize tanımış olduğu yetki ve sorumlulukları yasalara bağlı kalarak uygulamaktır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin beklentilerini doğru analiz ederek, en uygun çözümleri üreterek, başarılı yapı denetim projelerine imza atmak.
    Denetimini yaptığımız projelerde çözümlerimizin kalitesini artırmak ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak.
    Gerek proje, gerekse proje sonrası gereken denetimleri en doğru şekilde yaparak, müşterilerimize güven vermek.
    Çalışanlarımızın önerilerini alarak yönetimde katılımcı olmalarını sağlamak.
    Sürekli iyileştirmeyi ve kalite bilincinin yerleşmesini sağlamak için, çalışanlarımıza eğitim vermek.
    Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak tedarikçilerimizi en etkin şekilde denetlemek.
    Çalışma ortamı ile çalışanları memnun edici kılmak.
    Sektördeki yerimizi belirleyerek, yönetimin ve çalışanlarımızın beklentilerini sağlamak, iş kapasitemizi arttırmak.
    Pazar payımızın büyütülmesi için Türkiye genelinde faaliyetlerimizi sürdürmek.
    Yönetim sorumluğu ve prensipleri doğrultusunda kaynakları kullanırken çevreye zarar vermeyi engellemektir.

HİZMETLERİMİZ:

1. Yapı Denetim Hizmetleri.

A. Proje inceleme aşamasındaki hizmetlerimiz.
B. Ruhsat aşamasındaki hizmetlerimiz.

2. Kentsel Dönüşüm.

A. Mevcut yapıların güçlendirilmesi.
B. Binaların depreme dayanıklık testlerinin yapılması.

3. Laboratuvar Hizmetleri.

Hizmet kategorisinde bulunan Estanbul Yapı Denetim | Yapı Denetim – İstanbul sitemize 12 Mayıs 2016 tarihinde eklenmiş ve 1.618 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :