Adres : EYÜP SULTAN MAH KIZILAY CAD. NO: 73 / 2 SANCAKTEPE İSTANBUL
Telefon : 0216 486 26 26
E-Posta : info@dr-protem.com
Websitesi : www.dr-protem.com
Üyelik Tarihi : 09 Kasım 2015
 

ÜMRANİYE TEMİZLİK FİRMASI, ÇEKMEKÖY TEMİZLİK FİRMASI,

Doctor Protem Temizlik ve Ekipmanları; günümüze kadar her geçen gün değişik ve çeşitli iş sektörlerine hizmet vermekte olup, işyerleri haricinde konut temizlikleri konusunda da başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Her durumda müşterilerinin beklentisini önemle dikkate alan firmamız, karşılıklı güven duygusunu oluşturmayı ilke olarak benimsemiş ve bu yolda emin adımlarla ilerlemiştir.

İstanbul Anadolu Yakası ağırlıklı olmak üzere İstanbul genelinde hizmet veren firmamız çalışanları, müşterilerimizin evlerine, işyerlerine, meskenlerine , tesislerine temizlik konusunda gereken ilgiyi göstermenin başarının önemli bir unsuru olduğunu bilirler.

Yapılacak olan periyodik bakım doğrultusunda gerekli personel belirlenerek düzenli hizmet verilir. Programlanan bakımı yapacak olan personel ücretleri, aylık fatura kapsamındadır. Talep edilen ilave hizmetler, taraflarca imzalanacak olan ilave bir anlaşma sonunda gerçekleştirilecektir. Başarılı olabilmek için müşterilerimizin ihtiyaçlarını sadece birkaç yönetmelikle, zincirleme olarak yerine getirebilmekteyiz.

Protem_Temizlik_Brosur-02 Protem_Temizlik_Brosur-01 dr-prote

Temizlik - İlaçlama H izmetleri kategorisinde bulunan ÜMRANİYE TEMİZLİK FİRMASI, ÇEKMEKÖY TEMİZLİK FİRMASI, sitemize 09 Kasım 2015 tarihinde eklenmiş ve 1.472 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İlgili Terimler :